2010 m. vasario 11 d., ketvirtadienis

SUPRA bateliai tavo Valentinui (-ai)

 
Sėdėjau, stovėjau ir pastebėjau, kad "Baltos Varnos" besikapstydamos šviežienos gausoje šiek tiek primiršta prekyboje galiojančius rinkos dėsnius ir savo žaliajame BLOG'e nepamini užsispyrusiems ieškotojams ir paprastiems pirkėjams svarbių datų.

Skubu  taisytis  ir pristatau proginius Šv. Valentino dienai skirtus SUPRA SKYTOP HEARTBREAKER batelius! Jie ypatingi tuo, kad tai proginiai, įsimylėjėlių dienai skirti bateliai, kurių bus pagaminta tik 1000 vnt. ir jais prekiaujama bus tik 413-oje SUPRA avalyne prekiaujančių prekybos taškų.

Kas ieško, tas randa! Čia panašiai kaip ir su antrosios pusės paieškomis. :)

 
 
 
 

Depeche Mode ir Hublot Big Bang kolekcija

 
Sulaukėm dar vieno kūdikio, o tiksliau viso vaikų būrio, kurie pasaulį išvydo dėka legendinės roko grupės Depeche Mode ir šveicariškų laikrodžių gamintojo Hublot

Du garsūs vardai, kilni idėja ir štai turime net dvylikos laikrodžių kolekciją, kurią sudaro Hublot Big Bang serijos laikrodžiai puošti Depeche Mode albumų viršeliais. Kiekvieno laikrodžio pakuotę sudaro vinilinė albumo plokštelė, USB raktas su skaitmenine albumo versija, originalus albumo viršelis, kompaktinė plokštelė paauksuotame dėkle ir grupės nuotrauka su muzikantų parašais.

Rinkinukas tikrai ne prastas, bet, deja, viso šio gėrio parduotuvėse nerasim, nes laikrodžiai iškeliavo į aukcioną ir jo metu surinkti pinigai bus panaudoti vėžiu sergančių paauglių gydymui.

Nori sudalyvauti aukcione ir paremti sergančius paauglius? Spausk čia ir siūlyk savo kainą.