2010 m. balandžio 19 d., pirmadienis

Element Europe 2010 m. pavasario-vasaros katalogas

Vieno garsiausių JAV skateboardingo prekių gamintojo Europos padalinys Element Europe pristato savo 2010 m. pavasario-vasaros vyriškų rūbų kolekciją. Dėmesio į ekraną!

Von Zipper "Facement" akinių kolekcija
JAV optikos profesionalai Von Zipper pristato naują 2010 m. pavasario-vasaros akinių kolekciją pavadinimu "Facement".

"Facement" - tai praeityje jau naudotų ir gan solidžiai atrodančių Elmore ir Shark rėmelių reinkarnacija į rūgštinius pašėlusio jaunimėlio vasaros aksesuarus, garantuojančius nepamirštamus gamtos tripus.

ElmoreShark

Converse Jack Purcell

Akims ir kojoms mielos naujienos iš Converse stovyklos. Nors ruduo dar toli, bet mes jau turim progą apžiūrėti ir įvertinti ateinantį rudenį parduotuvių lentynose pasirodysiančius Converse Jack Purcell batelius.

Kol kas turim tik tris modelio variantus, tarp kurių du iš Jack Purcell batelių šeimos išsiskiriantys drobiniai aukštaauliai ir du tradicinę formą išlaikę žemo profilio bateliai.

Sakyčiau, visai taiklus šūvis į dinamišką avalynės tendencijų srautą.UNICLO marškinėliai

Laisvalaikio rūbų ir  aksesuarų gamintojas UNICLO nuotaikingu video klipu pristato naują savo marškinėlių kolekciją pavadinimu UT. Žiūrim.

1948 - kol kas įdomiausia aplankyta Nike parduotuvė

Jau beveik du mėnesius gyvenu Londone ir tik praėjusį savaitgalį  susikaupiau žygiui į miesto kultūros ir pramogų židinį Shoreditch rajoną su tikslu aplankyti unikalią Nike Sporstwear prekėms dedikuotą parduotuvę pavadinimu 1948.

Shoreditch vietovė nuo dabartinių mano namų yra gal tik 20 minučių kelio pėsčiomis ir jos gatvėmis pasivaikščiot tenka vos ne kas antrą dieną, tačiau neatsižvelgiant į visą tai nusprendžiau apsidrausti ir vakarą prieš įsimečiau į telefoną Google Maps žemėlapius, kurie ne ką ir te pagelbėjo, nes man jau esant parduotuvėje vis dar bandė įtikint mne, kad neva turėčiau dar eiti, dar sukti į kairę, po to į dešinę ir t.t.

Taigi, parduotuvę radau ir tai, ką pamačiau manęs tikrai nenuvylė: parduotuvės grindys ir įėjimo zona išklota Nike Grind danga, kurią Nike gamina perdirbdama senus batelius. Skelbiama, kad šios parduotuvės grindims iškloti prireikė net 15000 batelių porų. Galingas skaičius!

Prekybinė įranga ir jos laiptuotas išdėstymas kuria jausmą lyg būtum nedideliame universaliame stadione. Parduotuvės lubose neoninių šviesų pagalba sumontuoti futbolo stadiono kontūrai, kurie kartu su bėgimo takus primenančia danga dar kartą pabrėžia sporto šakas, kurioms gamintojas skiria ypatingai didelį dėmesį.

1948 parduotuvė, kurios dizainą kūrė The Wilson Brothers dizainerių komanda nėra tradicinis prekybos taškas. Tai greičiau dviejų erdvių galeriją, kurioje eksponuojami didžiausią vertę ir gilią istoriją turintys Nike Sportswear kategorijos gaminiai. Šioje erdvėje ne tik eksponuojamos ir lyg tarp kitko parduodamos Nike prekės, čia taip pat vyksta naujausių gaminių pristatymai bei gamintojo propaguojamai laisvalaikio kultūrai artimi renginiai.

Šiuo metu parduotuvėje gausu su futbolu susijusių laisvalaikio prekių, nes artėja vasara ir kartu su ja pasaulio futbolo čempionatas Pietų Afrikoje.

Tikrai verta aplankyti!

1948
Arches 477-478
Batemans Row (tarp Shoreditch High ir Curtain Road gatvių)
Shoreditch
London
EC2A 3HH