2010 m. kovo 17 d., trečiadienis

Jeremy Scott x Mickey Mouse Adidas bateliai


Nagi nagi, o gi ką gi. Turim dar vieną Adidas ir dizainerio Jeremy Scott kūrinį!

Šį kartą ekscentriškasis dizaineris nusprendė patiuninguoti klasikinį Adidas EL Dorado krepšinio batelių modelį. Rezultatas - spalvingi, pop kultūros ikona tapusio animacinio filmuko personažo peliuko Mikio simbolika išmarginti aukštaauliai sneakeriai.

Nike Snowboarding Aries 2010 paroda


Žiemos Olimpiada, kurios metu geriausi planetos sportininkai turėjo progą išleisti metus kauptą sportinį pyktį, jau senokai baigėsi. Stebėjome nuostabų šou, visi dalyviai buvo įvertinti ir pagerbti, o tie, kam pavyko padaryti daugiau nei jie patys tikėjosi - gavo medalius. Smagu, bet gaila, kad smagu dėl kitų, o ne dėl lietuvių, kurie jau eilę metų į olimpiadą vyksta vien tik reprezentaciniais tikslais. Na, bet ko norėti, kai ilgiausio, slidinėjimui tinkamo kalno šlaito ilgis Lietuvoje tesiekia 200 m.

Sėdėjom prie televizorių, tikėjomės, vėliau juokėmės patys iš savęs, o laikas lekia ir ateinančio pavasario žingsniai, kurie nubrėš finišo liniją, simbolizuojančią žiemos sporto šakų sezono pabaigą, darosi vis aiškesni.

Mums ir didžiajai Europos daliai viskas kaip ir aišku - pavasaris jau horizonte ir tarybinės rogutės tuoj eis ilsėtis, bet to nepasakysi apie JAV ir ten įsikūrusius gamintojus, nes, pavyzdžiui, Nike ir jos Snowboarding padalinys spjauna prieš vėją ir, tikriausiai, pasikinkę šlovingą Nike kompanijos šūkį "There is no finish line" ima ir surengia Vankuveryje spalvingai snieglenčių sporto istorijai skirtą parodą pavadinimu "Nike Snowboarding Aries 2010".


Tikrai įspūdingas renginys su žymiausiais, snieglenčių sporto raidą nulėmusiais vardais ir originaliomis, minėto sporto pradžią menančiomis jų snieglentėmis. Plačiau apie jį galite pasiskaityti Tim Brodhagen straipsnyje, kuriame jis kalbina snowboarding tėvais tituluojamus Michael Hernandez, Trevor Graves ir Terry Kidwell.

Mados Infekcija 2010

Pagaliau paskelbta dizainerės Sandros Straukaitės inicijuoto, devynis metus gyvuojančio ir iki šiol analogų Lietuvoje neturinčio mados meno festivalio Mados Infekcija 2010 data.

Šiais metais ryškiausi lietuviškos mados kūrėjai ir užsienio svečiai palieka MI namais tapusį Šiuolaikinį Meno Centrą ir keliasi į Vilniaus Nacionalinės galerijos erdves, kur per tris renginio dienas savo kūriniais bandys pademonstruoti tai, kas, jų nuomone yra tikroji šiuolaikinė mada.

Renginio vieta: Nacionalinė dailės galerija, Konstitucijos pr. 22, Vilnius.
Renginio data: 2010 kovo 25 - 26 - 27 diena, 19:00 val.
Renginio trukmė: 4 val., 2 pertraukos (30 min.).
Durys atidaromos: 18:30 val.

Bilietais prekiauja TIKETA.

Renginio programa:

Kovo 25 d., ketvirtadienis, 19:00 Kovo 26 d., penktadienis, 19:00
I dalis

1. Retrospektyva
2. Agnė Kuzmickaitė
3. Vidmina Stasiulytė [ Injekcija ]

II dalis


4. Liga Banga [ Latvija ]
5. Eglė Žiemytė
6. Egidijus Sidaras

III dalis


7. Jurgita Januškevičiūtė - Žiugždienė
8. Vilsbøl de Arce [ Danija ]

I dalis

1. Martin Lamothe [ Ispanija ]
2. Diana Paukštytė
3. Kristina Kruopienytė

II dalis


4. Oleg Biryukov [ S. Peterburgas ]
5. Vitalis Čepkauskas
6. Olga Prytkova ir Ina Polotniak

III dalis


7. Sandra Straukaitė
8. Dovilė Kaušakytė ir Eglė Mazecaitė [ Injekcija ]

Kovo 27 d., šeštadienis, 19:00
I dalis

1. Giedrius Šarkauskas
2. Ieva Ševiakovaitė ir Jolanta Rimkutė
3. Ramunė Strazdaitė

II dalis

4. Gabrielė Januškevičiūtė
5. Giedrius Paulauskas
6. Diana Kuzmickaitė ir Aušra Urbanavičiūtė [ Injekcija ]

III dalis


7. Starstyling [ Vokietija ]
8. Andrej Bartenev [ Maskva ]