2010 m. balandžio 20 d., antradienis

Dienos garsas: Applescal - The Curl In MeApplescal - A Mishmash of Changing Moods albumo apžvalga.

Dienos vaizdas: Sayaka Kajita Ganz "Night and Wind"
Sayaka Kajita Ganz

Šiuolaikiniai moteriški retro dviračiai


Tas pats Chill Out dviračių gamintojas, bet šį kartą pasigrožėkim elegantiškais ir žaismingais moteriškais dviračiais.
Šiuolaikiniai vyriški retro dviračiaiSlampinėjau po internetą ir vėl užsiroviau ant dviračių. Matyt, tai ženklas, kad laikas ir man išsirinkti kokią dviratę transporto priemonę ir laisvu nuo bloginimo laiku lėkti pasižvalgyti po Londono apylinkes.

Gal ir reikės, bet nenukrypstam nuo radybų aptarimo. Taigi, užsiroviau ant šiek tiek netradicinių, mums lietuviams, retro stiliaus miesto dviračių, kurie dėl savo konstrukcijos (aukštai įrengtas didelis vairas, žema sėdynė) yra žiauriai patogūs ir, kas be ko, populiarūs ten, kur mūsų nėra.

Pristatau Chill Out vyriškų retro dviračių kolekciją, kuri sužavėjo gusia rėmų, spalvų ir įvairių papildančių detalių gama.Patinkantį dviratį galima įsigyti čia.
Taip pat aplankykit ir pasižvalgykit po Diamand, Bertelli, Linus Bikes,Velo Orange gamintojų puslapius.

Deluxe 2010 m. pavasario-vasaros katalogasPenkiasdešimtųjų stiliaus vyriškų rūbų ir  aksesuarų gamintojas Deluxe pristato savo 2010 m. pavasario-vasaros kolekcijos pavadinimu "1948" katalogą.

Naujoji kolekcija - tai šiuolaikinis žvilgsnis į penkiasdešimtaisiais praėjusio amžiaus metais JAV vyravusį vyriškos aprangos stilių bei elgesio manieras. Manau, gamintojui tikrai pavyko materializuoti savo matymą ir kolekcija puikiai atspindi laikus, kuriuos, deja, pažinom tik iš filmų.

Deluxe "1948" kolekcija prekiaujama Bridge Tokyo internetinėje parduotuvėje.Geras kinas: Shutter Island (2009)

Įtempta ir paini dviejų valandų istorija, kuriai Baltos Varnos rašo stiprų devynetą. Įdomaus vakaro.