2010 m. balandžio 12 d., pirmadienis

Superga ir Comme des Garcons bateliai

Kasdien dienos šviesą išvysta šimtai naujų daugiavardžių gaminių, kuriais gamintojai nori suteikti papildomos vertės ženklui, parodyti savo toleranciją bei atvirumą naujoms įdėjoms. Collab'ų iš ties tiek daug, kad jų gausa net ima erzinti, bet kartais visame tame beskonyje asortimente atsiranda ir dėmesio vertų gaminių.

Pristatau naujai atgimusį klasikinį Superga 2560 modelį, kurio krikšto tėvais tapo Comme des Garcons. Superga 2560 - tai septyniasdešimtaisiais metais šlovės laikus išgyvenę bateliai, kuriuos avėjo italų armijos kareiviai ir dauguma to meto koledžų studentų.

Batelius galima įsigyti Dover Street Market.


Victoria's Secret 2010 m. pavasario-vasaros maudymosi kostiumėlių kolekcija


Tikriausiai visų, tiek moterų, tiek vyrų pamėgtas moteriškų apatinių bei kitų grožio prekių gamintojas Victoria's Secret pristato savo 2010 m. pavasario-vasaros sezono moteriškų maudymosi kostiumėlių kolekciją.

Tikėjausi, kad bus labai karšta, bet kremo visgi neprireikė...
Kolekcijoje yra visko ir tai suprantama, bet iš kur tos kelios padėvėtos merginos, tai nelabai aišku.

Pažintis su Paryžium

Susivienijimas The Seventh Movement, kurį sudaro video menininkai Thomas McCallum & Vincent Guglielmina pristato nuostabią keturių video klipų kelionę po Paryžių, kurioje autoriai parodo tokį miestą, koks jis matosi pro jų kamerų objektyvus. Keliaujam!

1.


2.


3.


4.

The Windmill Club 2010 m. pavasario-vasaros kolekcija

Vyriškų aksesuarų kūrėjai The Windmill Club pristato savo 2010 m. pavasario-vasaros kolekciją, kuri pas mus atkeliauja Brandon Roots režisuotu vaizdu.

Gamintojo katalogo foto pavidalu ieškokite čia.

Namelis ant vištos kojelės Los Andžele


To Baltose Varnose dar nebuvo, bet nuo šiol bus!  Publikuoju pirmą pranešimą su žyma "Architektūra" ir slapta tikiuosi, kad ši skiltis prigis, nes turiu ką parodyti ir jums tikrai būtų į ką akis paganyti.

Pirmasis skilties svečias - netradicinės architektūros namelis ant vištos kojelės, kurį neįvardintas menininkas pasistatė Los Andžele. Tai daugiafunkcinis pastatas, kuris tuo pat metu gali tarnauti kaip studija, biuras ar gyvenamasis namas. Suręstas ant pastolių jis sukuria šiek tiek daugiau nei 50 m2 gyvenamojo ploto ir užima tik 3,6 m2 žemės.

Namelį projektavo Rockefeller architektų komanda.