2011 m. sausio 6 d., ketvirtadienis

Nike Snowboarding avalynės kolekcija

Nike Snowboarding logotipas

Praėjusių metų sausio 23 d. pristačiau jums Nike Snowboarding Zoom Force 1 batus, kuriais prasidėjo mano ir jūsų pažintis su tuo metu dar visai šviežia Nike Snowboarding kategorija. Šiandien yra 2011-ųjų sausio 6 d. ir snowboardavimo sezonas dar tik įgauna pagreitį, tad siūlau pasižvalgyti po to paties gamintojo šių metų vyrams bei moterims skirtą avalynės kolekciją, kuri išsiskiria unikaliu dizainu ir tuo, kad visi batelių modeliai yra aprūpinti Nike patentuota ZOOM AIR technologija, kuri gerina avalynės amortizacines savybes ir mažiną krūvį kojų sąnariams.

Vyriški

Moteriški

Visus batelių batelių modelius, jų techninius aprašymus bei kainas rasite Nike Snowboarding puslapyje.

Le Coq Sportif 2011 m. pavasario-vasaros kolekcija


Vakarykščia Adidas Skateboarding 2011 m. pavasario avalynės kolekcija pradėtą pavasario temą tesiu prancūzų laisvalaikio bei dviračių sporto rūbų ir avalynės gamintojo Le Coq Sportif naujausių gaminių pristatymu.

Le Coq Sportif 2011 m. pavasario-vasaros kolekcija, atsižvelgiant į modelių paskirtį bei medžiagų išdirbimą, šiais metais yra suskirstyta į keturias grupes, kurios nešioja WORLD CHAMPION, TRI COLORE, TRAINING TONIC, MINI FLEECE, VESTIAIRE CAMUSET ir SATIN FEEL vardus. Šiandien jūsų dėmesiui pristatau elegantišką laisvalaikio rūbų ir avalynės kolekciją pavadinimu TRI COLORE.