2011 m. gegužės 25 d., trečiadienis

Vakaro atradimai


Pavakarinis pasiruošimas trečiadienio pasibėgiojimui su kamuoliu. Ir pertraukose tarp krepšio komplektavimo trumpi prisėdimai prie interneto. Dėl muzikos. O ji vis ima ir stebina. Kad ir tokiomis atlikėjomis kaip Planningtorock.

Kadaise Baltų Varnų FB paskyroje dalinausi jos vaizdu dainai Doorway, o šiandien bepertraukaudamas užmyniau ant šviežesnės ir kitaip skambančios dainos versijos. Taip pat su vaizdu ir taip pat keistas emocijas keliančios.Galvoju, reikia dar. Kad ir vizualus sprendimas dainai The Breaks. Irgi skamba. 

3 komentarai:

  1. Before you start cleaning your mens'canvas sneakers, you should know what they are made of and it is very helpful. Canvas is made from hemp and is used for casual shoes and sneakers. Some canvas sneakers are made from cotton. Rubber is traditionally used for the sole. They are considered low-maintenance footwear. Laces are usually made from nylon. Polyurethane is traditionally used for cushions. There are also many cushions that made from cotton and bamboo charcoal.

    AtsakytiPanaikinti